Dla Ciebie

Umożliwimy Ci Kontakt z żywym językiem

Dbając, o to by mieli Państwo kontakt z „żywym językiem” współpracujemy z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a w miarę potrzeb innych języków. Obcokrajowcy wykładający w sCOOL pozwolą Państwu poczuć atmosferę towarzyszącą komunikacji poza granicami Polski
 

Nauczymy Cię języka od podstaw
Kursy językowe przygotowane z myślą o najmłodszych umożliwią poznawanie podstaw języka obcego poprzez zabawę. Wykorzystując wiedzę psycholingwistyczną przygotowaliśmy programy dostosowane do indywidualnego rozwoju dziecka.
Z nami każdy maluch nie tylko pozna wiersze i piosenki śpiewane przez  rówieśników  w innych krajach, ale też będzie rozumiał złożone wypowiedzi.
Nasi lektorzy zadbają by nauka stała się dla niego wspaniałą przygodą.

Przełamiemy Twój strach przed maturą
 Nasi lektorzy pomogą Wam Drodzy Maturzyści przezwyciężyć strach przed nieznanym poprzez przygotowanie do poszczególnych komponentów egzaminu maturalnego. Zajęcia te poszerzone są o systematyczne konsultacje językowe z dr Witosławem Awedykiem – wykładowcą UAM, AE oraz WSJO.

Udoskonalimy Twoje umiejętności językowe
 

  • Kursy językowe dla młodzieży

Kursy dla młodzieży dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania stwarzają możliwość utrwalania podstawowych zagadnień języka obcego, poszerzenia  wiedzy, nie tylko gramatycznej, ale też dotyczącej krajów danego obszaru językowego. Program kursów pozwala na symultaniczny rozwój wszystkich niezbędnych sprawności, takich jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.
 

  • Kursy językowe dla dorosłych

Nasza propozycja dla osób dorosłych to kursy prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Tych z Państwa, którzy należą do nieśmiałych początkujących zapewniamy, że przyjazna atmosfera zajęć w kameralnym gronie oraz starannie dobrane materiały pozwolą Państwu pokonać niepewność i pokażą, że każdy wiek jest dobry na rozpoczęcie nauki języka obcego. Dla wszystkich, którzy znają podstawy języka i chcą pogłębiać wiedzę, a w szczególności wykorzystywać ją w praktyce, przygotowaliśmy kurs oparty w głównej mierze na konwersacji. System ten pozwala poszerzyć zasób słownictwa i rozwija umiejętność swobodnej komunikacji.
 

  • Język obcy na niezbędny na stanowisku pracy

Mając na uwadze szerokie możliwości zatrudnienia w krajach Unii Europejskiej, oferujemy Państwu kursy obejmujące swoim programem słownictwo i zwroty niezbędne na danym stanowisku pracy. Propozycja ta nie tylko ułatwi kontakt z klientami zagranicznymi w Polsce, ale też pozwoli przygotować się do pracy za granicą.
 

  • Język obcy przydatny w turystyce

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebą pomyśleliśmy o tych z Państwa, którzy swoje wakacje spędzają za granicą i chcieliby opanować podstawowe zwroty przydatne w turystyce. Oferujemy intensywne kursy rodzinne dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb w terminie poprzedzającym podróż.
 

Zorganizujemy Twój wyjazd językowy
 
Organizowane przez nas zagraniczne wyjazdy językowe stwarzają Państwu okazję weryfikacji zdobytych umiejętności językowych.
Poznawanie kultury krajów, które odwiedzamy, nawiązywanie międzynarodowych znajomości oraz towarzysząca temu wakacyjna atmosfera sprawiają, że Wasze wakacje będą naprawdę COOL .

© Copyright Centrum Językowe sCOOL Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio